Zapraszamy do oglądania wolnych apartamentów.


To wspaniała okazja aby zobaczyć inwestycję z bliska i na własne oczy przekonać się o stopniu zaawansowania prac oraz dowiedzieć się więcej o wysokim standardzie wykonania wszystkich robót. W ramach spotkań na miejscu przekażemy szczegółowy opis, a także oprowadzimy wszystkich zainteresowanych, którzy nas odwiedzą, po apartamentach Szum Gór i oczywiście odpowiemy na wszelkie pytania. Będzie też możliwość bezpośredniego zarezerwowania apartamentu.

Inwestycja "Szum gór" zlokalizowana jest w Karpaczu przy ulicy Pustej 8, nieopodal zbiegu z ulicą Karkonoską na wysokości 760 metrów n.p.m. Najłatwiej można trafić do nas od strony przystanku autobusowego przy ul. Karkonoskiej.

Współrzędne GPS - Szerokość geograficzna: 50.773209, Długość geograficzna: 15.734057Kontakt

Inwestor: Caldera sp. z o.o.

ul. Zajęcza 15
00-351 Warszawa
tel.: +48 500 166 864

Szum Gór - Dział Sprzedaży

sprzedaz@szumgor.pl
tel.: +48 883 555 575
lub
        +48 500 166 864Dziękujemy za zainteresowanie inwestycją "Szum Gór". Zachęcamy do kontaktu z nami
poprzez poniższy formularz. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.


Pan/Pani
E-mail:
Numer telefonu:
Wiadomość:
* Wypełniając ten formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu przez Caldera Sp. z o.o., w celu marketingu apartamentów oferowanych przez spółkę. Administratorem danych osobowych jest Caldera Sp. z o.o. ul. Zajęcza 15, 00-351 Warszawa, który zbiera dane na zasadzie dobrowolności w celu wskazanym powyżej. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do podanych danych oraz prawo ich poprawiania, a także prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz żądania wykreślenia danych osobowych z bazy danych Caldera sp. z o.o..
Wymagane*